קורס קבלת החלטות

"החיים מלאים בהחלטות קשות והמצליחים הם אלו שמקבלים אותן" (דן בראון)

החיבור שהתחוור לי בין מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In לבין התהליך של קבלת ההחלטות, היה הבסיס לבניית קורס קבלת החלטות שמציע פרספקטיבה אחרת לדרך שאנחנו בוחנים את האפשרויות שעומדות בפנינו.

השאירו פרטים ונקבל החלטות עם חיוך ומשמעות!

קורס קבלת החלטות מזווית אחרת ואישית

האדם שבטנק – ארגון מורכב מעובדים, מאנשים פרטיים שיש להם שאיפות וחלומות. נראה כיצד קבלת החלטות "אגואיסטית", כזו שמונעת מתוך מקבל ההחלטה ולא מתוך הארגון, יכולה להועיל לארגון ולעובד.

מבט פנימי – כדי לזהות מה ההחלטה הנכונה יש צורך בשקט נפשי כדי לאפשר לעצמנו לחשוב. אך מה עושים כשמסביבנו רעש והמולה? בקורס קבלת החלטות נפתח כישורים כדי להרחיק את רעשי הרקע ולאפשר לעצמנו לחשוב כראוי.

עיוני ופרקטי – קורס קבלת החלטות שלא מאפשר לקבל החלטות שווה כקליפת השום. אנחנו מאמינים בללמד חומר עיוני בצורה מרעננת ולאפשר להתנסות בו בצורה חווייתית.

פח"מ – גם את ההחלטות המסובכות ביותר אנחנו צריכים להסביר לעצמנו כדי שנוכל לחשוב על פתרונות. אחת השיטות שנבחן היא שיטת פח"מ - פישוט הבעיה לזיהוי חסמים ומניעים.

תוצאות תחילה – נתבונן ונבחן החלטות גורליות שכבר הוכרעו ונעמיק בהן כדי לפצח את תהליכי קבלת ההחלטות ולהציע פתרונות אחרים.

ההחלטה ואני – ברגע שהחלטה נוחתת לפתחנו היא הופכת לחלק מהזהות שלנו, אנחנו נדרשים להביא פתרונות ואנחנו נישא באחריות. נלמד לזהות דפוסי החלטות והקשרים שונים של החלטות ארגוניות ואישיות.

קורס קבלת ההחלטות שאף פעם לא היה לי

כל החלטה שקיבלתי בחיי הייתה מלווה בתהליכי חשיבה רבים ומורכבים. המחשבה שלי הייתה שאני חייבת קודם כול לראות איך הארגון יניב רווחים מההחלטה, ורק לאחר מכן חשבתי על איפה ההחלטה פוגשת אותי.
התסכול שזה יצר אצלי הביא אותי אותי לצאת לדרך עצמאית שבה חשבתי שיהיה עליי פחות לחץ בקבלת ההחלטות. בהתחלה זה היה משחרר, אבל כשהעסק גדל הלחצים חזרו ופתאום ההחלטה משפיעה על עוד אנשים ולא רק עליי.

מאז קיבלתי עוד אלפי החלטות והבנתי כי כל החלטה שאני מקבלת, גם אם היא החלטה עסקית באופייה, חייבת להתיישב עם המטרות שלי. קורס קבלת ההחלטות שאני מציעה הוא ייחודי לא רק כי הוא משלב הרצאות פרונטאליות והתנסויות מעשיות, הוא ייחודי כי הוא מאפשר לקבל החלטות עם חיוך.

מנהלים צריכים לקבל החלטות רבות בארגון, חלק חשובות יותר וחלק פחות, על כך אני מדברת בהרצאות למנהלים.

לירון פורת מובילה תכניות פיתוח מנהלים בחברות וארגונים
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

מה מיוחד בקורס קבלת החלטות של לירון פורת

לקבל החלטה אומר בהכרח לקבל אחריות. חשוב להפנים את זה ולהבין שכדי להיות מאושרים ולהצליח בחיים, אנחנו לא צריכים להמתין לאחרים אלא אנחנו צריכים לקחת אחריות על עצמנו ועל גורלנו. בקורס קבלת החלטות אני מציעה אפשרות לחבר בין האישי לקבוצתי, להפנים ולהבין כי כל החלטה שנקבל תשפיע עלינו ותלך איתנו קדימה.
במהלך הקורס לקבלת החלטות נעבור בין היתר על הנושאים הבאים:

• תורת המשחקים
• כלכלה התנהגותית
• 1440 – הרצאה ייחודית ומרתקת על ניהול זמן אפקטיבי
• הפיזיולוגיה של ההחלטה
קבלת החלטות בתנאי אי ודאות ובקבוצה
• כשלים בקבלת החלטות ("פרדוקס המבחר", GIGO, FOBO ועוד)

השאירו פרטים ונקבל החלטות עם חיוך ומשמעות!
×
×

עגלת קניות