לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

הרצאות לחברות

בעוד ימי הגיבוש מספקים אירוע נקודתי, באמצעות הרצאות לחברות ניתן להעניק חוויה שתעשיר את העובדים עם ערך מוסף משמעותי.

אני רוצה להזמין אותך לגלות עולם חדש – הרצאות שלוקחות את הרעיונות הכי גדולים ומורידות אותם לגובה העיניים, הרצאות שהן גם מעוררות השראה וגם ניתנות ליישום בפרקטיקה הן ברמה האישית והן ברמה הארגונית.

לקבלת סילבוס ההרצאות המלא

הרצאות לחברות שכבר ראו ושמעו הכל

פרזנטציה ומשא ומתן – הכרת שפת הגוף שלנו והיכולת לקרוא שפת גוף של אחרים במהירות ישפרו את יכולות המשא ומתן שלנו וגם את כישורי ההצגה שלנו.

לחייך כל הדרך לעבודה – ההשפעה האדירה שיש לחיוך על חייו של אדם היא עצומה. ממחקרים עולה כי מנהל שמחייך הוא מנהל טוב יותר. מההרצאה הזו נצא עם כלים מעשיים שיעזרו לנו להפוך את יום העבודה שלנו ליום מאושר יותר ולהתחיל לחייך כבר בבוקר שאחרי ההרצאה.

ההרצאה נבנתה על בסיס מחקר עומק ייחודי שבו ראיינו למעלה ממאתיים אנשים ובחנו מה משותף ליזמים, האתלטים, האומנים ואנשי הממשל המצטיינים והמצליחים ביותר בעולם. נבין כיצד אפשר ליישם את המסקנות האלו בחיינו ולראות שינוי תוך זמן קצר.

כישלונות מפוארים – אנחנו עושים את הכול כדי לייצר את המוצר או השירות הטוב ביותר אבל לפעמים הניסיון הופך לכישלון. במהלך ההרצאה נבחן את הפרויקטים הכושלים ביותר בהיסטוריה ונראה מה אפשר ללמוד מהתהליך שעבר עליהם בדרך. נראה גם כי ישנם פרויקטים שהוגדרו ככישלון אך התגלו כהצלחה אדירה.

5 דקות בגן עדן – תרגול מיינדפולנס הפך בשנים האחרונות לטרנד בעולם העסקים. נבחן כיצד שימוש בכלים מעולם המדיטציה יעזור לנו להירגע לפני פגישות מכריעות ונראה איך הרגעה עצמית עוזרת להגעה להחלטות שקולות ומחושבות.

שיגעון או גאונות – כשהאדריכל הנודע, גאודי, קיבל את התעודה שלו, איש לא ידע אם הוא עתיד להתגלות כמשוגע או גאון. בהרצאה הזו נבחן כמה מאנשי העסקים והאישים הגאונים והאקסצנטריים ביותר בהיסטוריה של האנושות – מסלבדור דאלי, דרך הווארד יוז ועד איילון מאסק.

מה המנהלים אומרים על ההרצאות שלנו?

נגן וידאו

את לירון שמעתי בהרצאה במיקרוסופט. הרצאה מעוררת השראה, ממוקדת, יישומית ומלאת חיים ואותנטיות. ההרצאות של לירון בהחלט גורמות לאנשים לזוז מהמקום ! להתקדם ולפעול מתוך שלמות פנימית גבוהה יותר ואפקטיביות רבה גם יחד

ליאורה נווה, מיקרוסופט רעננה

ריתקת אותי במשך שעה שלמה, קיבלתי ממך כלים יישומיים מתוקתקים. השכלתי, רשמתי בשקיקה כל מילה ועל זה מודה לך

מירי פרייברג-הובר, כימיק הנדסה ובטיחות

ההרצאה הייתה קולחת ומעניינת מאוד ואף מצחיקה לעיתים, משולבת בסרטונים קצרים ובמצגת מוסיפה וממחישה. לירון שולטת היטב בתוכן ובמסר שהיא מעוניינת להעביר וניכר בה ניסיונה בהעברת הרצאות ובהנחיה.
תודה לירון על הרצאה מהנה מאוד ומפרה.

יעל טל

את מרצה נדירה, יש לך אנרגיות מדהימות וידע רב,
היה לי העונג ללמוד איתך, תודה ענקית.

מיה גורן

לקבלת סילבוס ההרצאות המלא לחברות

הרצאות לחברות במגוון נושאים מרתקים מרחבי העולם

הרצאות לחברות מבית לירון פורת - כשידע נפגש עם חוויה

• כל ההרצאות מושתתות על פיתוח מנהיגות עצמית והמתודולוגיה הייחודית של לירון פורת – Zoom Out – Zoom In.

• שילוב חווייתי של עיון ופרקטיקה – את כל ההרצאות אפשר ליישם כבר למחרת בעבודה כדי להתחיל ולראות שינויים.

• מבוססות על מחקרים וניסיון של שנים במגוון נושאים מרתקים

• יש אפשרות להתאים את ההרצאה לחברה בצורה מלאה על פי צרכי החברה

הרצאות לחברות במגוון נושאים מרתקים מרחבי העולם
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

הרצאות לחברות שמחפשות את הערך הנוסף

הרצאות לחברות תמיד נראו לי, כאחת שהייתה מצד הקהל, כאירוע שמטרתו היא לפאר את המרצה. אני זוכרת שהיו כל מיני הרצאות שיצאתי מהן ופשוט לא הצלחתי להבין מה הקשר בין ההרצאה לחיים העסקיים, או שהיו הרצאות שהרגישו כמו תרגיל יח"צ אחד ארוך.

כשהחלטתי להציע גם הרצאות לחברות, הבנתי שהדבר החשוב לי ביותר הוא שמכל הרצאה אפשר יהיה לקחת משהו וליישם אותו. לא משנה מי מגיע להרצאה, אם זה המנכ"ל או העובד הפשוט, כל אחד ואחת יחוו הרצאה מרתקת, מעשירה, הרצאה שתעזור להם גם ברובד האישי וגם ברובד המקצועי.

זה למעשה גם הכלל שמנחה אותי בבחירת נושאים להרצאה חדשה, החיפוש אחר נושאים ייחודיים, חדשניים שלא ישאירו אף עובד או מנהל אדיש לאחריהן.

*ניתן להעביר הרצאות בעברית גם לחברת בחו"ל באמצעות הזום.
*ניתן להעביר הרצאות גם באנגלית

לקבלת סילבוס ההרצאות המלא לחברות

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות