הרצאות לחברות

בעוד ימי הגיבוש מספקים אירוע נקודתי, בעזרת הרצאות לחברות אפשר להעניק חוויה שתעשיר את העובדים בצורה שבה כולם יצאו מורווחים.

אני רוצה להזמין אותך לגלות עולם חדש – הרצאות שלוקחות את הרעיונות הכי גדולים ומורידות אותם לגובה העיניים, הרצאות שהן גם מעוררות השראה וגם ניתנות ליישום בפרקטיקה.

השאירו פרטים והכינו עצמכם להרצאה שתעלה חיוך על יום העבודה שלכם!

הציצו לכמה הרצאות לחברות שישנו את מה שחשבתם

פרזנטציה ומשא ומתן – הכרת שפת הגוף שלנו והיכולת לקרוא שפת גוף של אחרים במהירות ישפרו את יכולות המשא ומתן שלנו וגם את כישורי ההצגה שלנו.

לחייך כל הדרך לעבודה – ההשפעה האדירה שיש לחיוך על חייו של אדם היא עצומה. ממחקרים עולה כי מנהל שמחייך הוא מנהל טוב יותר. מההרצאה הזו נצא עם כלים מעשיים שיעזרו לנו להפוך את יום העבודה שלנו ליום מאושר יותר ולהתחיל לחייך כבר בבוקר שאחרי ההרצאה.

ההרצאה נבנתה על בסיס מחקר עומק ייחודי שבו ראיינו למעלה ממאתיים אנשים ובחנו מה משותף ליזמים, האתלטים, האומנים ואנשי הממשל המצטיינים והמצליחים ביותר בעולם. נבין כיצד אפשר ליישם את המסקנות האלו בחיינו ולראות שינוי תוך זמן קצר.

כישלונות מפוארים – אנחנו עושים את הכול כדי לייצר את המוצר או השירות הטוב ביותר אבל לפעמים הניסיון הופך לכישלון. ההרצאה לא מפחדת לבחון את הפרויקטים הכושלים ביותר בהיסטוריה ולראות מה אפשר ללמוד מהתהליך שעבר עליהם בדרך. נראה גם כי ישנם פרויקטים שהוגדרו ככישלון אך התגלו כהצלחה אדירה.

5 דקות בגן עדן – תרגול מיינדפולנס הפך בשנים האחרונות לטרנד בעולם העסקים. נבחן כיצד שימוש בכלים מעולם המדיטציה יעזור לנו להירגע לפני פגישות מכריעות ונראה איך הרגעה עצמית עוזרת להגעה להחלטות שקולות ומחושבות.

שיגעון או גאונות – כשהאדריכל הנודע, גאודי, קיבל את התעודה שלו, איש לא ידע אם הוא עתיד להתגלות כמשוגע או גאון. בהרצאה הזו נבחן כמה מאנשי העסקים והאישים הגאונים והאקסצנטריים ביותר בהיסטוריה של האנושות – מסלבדור דאלי, דרך הווארד יוז ועד איילון מאסק.

ההרצאות לחברות של לירון פורת הן ליגה בפני עצמן

• כל ההרצאות מושתתות על פיתוח מנהיגות עצמית והמתודולוגיה הייחודית של לירון פורת – Zoom Out – Zoom In.

• שילוב חווייתי של עיון ופרקטיקה – את כל ההרצאות אפשר ליישם כבר למחרת בעבודה כדי להתחיל ולראות שינויים.

• מבוססות על מחקרים וניסיון של שנים.

• יש אפשרות להתאים את ההרצאה לחברה בצורה מלאה על פי צרכיו ורצונותיו של העסק.

לירון פורת מובילה תכניות פיתוח מנהלים בחברות וארגונים
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

הרצאות לחברות שמשאירות פיות פעורים

הרצאות לחברות תמיד נראו לי, כאחת שהייתה מצד הקהל, כאירוע שמטרתו היא לפאר את המרצה. אני זוכרת שהיו כל מיני הרצאות שיצאתי מהן ופשוט לא הצלחתי להבין מה הקשר בין ההרצאה לחיים העסקיים, או שהיו הרצאות שהרגישו כמו תרגיל יח"צ אחד ארוך.

כשהחלטתי להרחיב את חברת הכשרת המנהלים ולהציע גם הרצאות לחברות, הבנתי שהדבר החשוב לי ביותר הוא שמכל הרצאה אפשר יהיה לקחת משהו וליישם אותו. לא משנה מי מגיע להרצאה, אם זה המנכ"ל או העובד הפשוט, כל אחד ואחת ירוויחו משהו מההרצאה שיעזור להם גם ברובד האישי וגם ברובד המקצועי.

זה למעשה גם הכלל שמנחה אותי בבחירת נושאים להרצאה חדשה, החיפוש אחר נושא שגם אני אוכל ללמוד ממנו ולהשכיל עוד יותר.

*ניתן להעביר הרצאות בעברית גם לחברת בחו"ל באמצעות הזום.
*ניתן להעביר הרצאות גם באנגלית

השאירו פרטים ובואו נתחיל לחייך את יום העבודה!
×
×

עגלת קניות