הרצאות מעוררות השראה

יש הרבה הרצאות מעוררות השראה, שברגע שאני שומעת אני מיד אומרת לעצמי "וואו, איזה אדם מעורר השראה. אבל…."

מה"אבל" הזה התחילה לי המחשבה להעניק הרצאות מעוררות השראה שכל אחת ואחד יוכל להתחבר אליהן. הרצאות שמשלבות בין החיים היום-יומיים שלנו, אך מראות לנו את הפוטנציאל שנוכל להגיע אליו אם נתאמץ וננסה.

כדי להתחיל לעורר הרשאה אצל העובדים והחברים , אתם רק צריכים להשאיר פרטים

כמה דוגמאות להרצאות מעוררות השראה

לחייך בבוקר להצלחה - אנשים מחייכים הם אנשים מצליחים - את התזה הזו הוכיחו מחקרים רבים. בהרצאה מעוררת ההשראה הזו נבין את המהות של התזה ומובן שנצטייד בכלים פרקטים ליישומה בחיינו.

אנשי המאדים שבינינו – בהרצאה המבדרת הזו נבחן את סוד ההצלחה של האנשים החידתיים ביותר בהיסטוריה האנושית, אנשים שהילכו ביננו אך נדמה היה שהגיעו מכוכב אחר. מאיש המאדים הראשון, דיוויד בואי ועד "חייזרים" כמו מסי ואילן מאסק.

זום אין זום אאוט – הרצאה המבוססת על המתודולוגיה הייחודית שפיתחה לירון פורת ובה נבחן את מונח המנהיגות העצמית ונראה כיצד נוכל לתמרץ את עצמנו כדי להגיע ליעדים ולמטרות שלנו.

המצאה עצמית וחשיבה המצאתית – בכל אחת ואחד מאיתנו חבוי ניצוץ שרק ממתין שנגלה איך להפוך אותו ללהבה. בהרצאה מעוררת מחשבה זו נראה איך אפשר לממש את הפוטנציאל האישי שלנו ולהפתיע את עצמנו בכל בוקר מחדש.

אוטוריטה בעיני העולם – סודות המיתוג העצמי והיכולת של כל אחת ואחד מאיתנו לעצב את הצורה שבה האחרים תופסים אותנו. הרצאה מרתקת וחיונית לכל מי שרוצה "לשלוט בחדר".

סיפור פשוט – אחד הדברים החשובים בחיים זה להגיע למטרה. יותר מידי אנשים הולכים לאיבוד כשהם מנסים להגיד משהו פשוט. הם מתברברים ומתבלבלים בדרך בגלל לחצים ומחשבות אין-סופיות. בהרצאה נלמד כיצד לזקק את המחשבות שלנו ולספר סיפור פשוט ואפקטיבי.

הייחודיות בהרצאות מעוררות ההרשאה שלנו

• כל ההרצאות מבוססות ושואבות השראה מהמתודולוגיה הייחודית של לירון פורת – Zoom out – Zoom in

• ההרצאות שלנו הן תוצר של פיתוח מחשבתי ארוך וכולן נוסו בחיי היום יום כדי להבטיח שאפשר יהיה ליישם את הכלים הניתנים בהן.

• ההרצאות כוללות מגוון נושאים חדשני ומלהיב אין כמותו.

• שילוב ייחודי בין נושאים עיוניים לבין פעילויות חווייתיות.

• מתאימות גם כהרצאות לבני גיל השלישי.

לירון פורת מובילה תכניות פיתוח מנהלים בחברות וארגונים
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

במה שונות הרצאות מעוררות השראה מהרצאות אחרות?


הרצאות בישראל הפכו כבר לסוג של בילוי ובשל כך כמות ההרצאות שמוצעות היא עצומה. חוויתי על בשרי הרצאות רבות גם בתפקידיי המקצועיים וגם בחיי האישיים ותמיד הרגשתי שמשהו מתפספס בהרצאות שמכתירות את עצמן כ-"הרצאות מעוררות השראה". הן תמיד מתאמצות ומנסות להיות גדולות מהחיים, עד כדי כך שהריחוק שנוצר בין נושא ההרצאה לקהל הוא כל כך גדול שההרצאה הופכת להיות אנקדוטלית.

ההרצאות שאנחנו מציעים מבית לירון פורת מצליחות להביא את הרעיונות הגדולים ולהנגיש אותם בצורה מעשית שאפשר להתחיל וליישם כבר למחרת בבוקר. התגובות והפידבקים שקיבלנו לאורך השנים על ההרצאות שלנו מגבירים אצלנו את ההבנה שאנחנו בדרך הנכונה.

רוצים לעורר הרשאה אצל העובדים והחברים? השאירו פרטים

×
×

עגלת קניות