לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

הרצאות מעוררות השראה

כשרוצים לומר שאין גבול ליכולות ולפוטנציאל אומרים ש "השמים הם הגבול", ויש שיגידו ש "השמים הם לא הגבול" שהרי כבר הגענו לירח ועכשיו כבר גם למאדים.

אני מזמינה אתכם להכיר מגוון של הרצאות מעוררות השראה שממחישות עד כמה שהשמיים הם לא הגבול שלנו … הרצאות שמשלבות בין החיים היום-יומיים שלנו, אך מראות לנו את הפוטנציאל שנוכל להגיע אליו רק אם נאפשר לעצמינו להאמין – שהרי הכול בראש או הקול בראש 🙂

לקבלת סילבוס ההרצאות המלא

הרצאות מעוררות השראה - דוגמאות וטעימות

לחייך בבוקר להצלחה - אנשים מחייכים הם אנשים מצליחים - את התזה הזו הוכיחו מחקרים רבים. בהרצאה מעוררת ההשראה הזו נבין את המהות של התזה ומובן שנצטייד בכלים פרקטים ליישומה בחיינו.

אנשי המאדים שבינינו – בהרצאה המבדרת הזו נבחן את סוד ההצלחה של האנשים החידתיים ביותר בהיסטוריה האנושית, אנשים שהילכו ביננו אך נדמה היה שהגיעו מכוכב אחר. מאיש המאדים הראשון, דיוויד בואי ועד "חייזרים" כמו מסי ואילן מאסק.

זום אין זום אאוט – הרצאה המבוססת על המתודולוגיה הייחודית שפיתחה לירון פורת ובה נבחן את מונח המנהיגות העצמית ונראה כיצד נוכל לתמרץ את עצמנו כדי להגיע ליעדים ולמטרות שלנו.

המצאה עצמית וחשיבה המצאתית – בכל אחת ואחד מאיתנו חבוי ניצוץ שרק ממתין שנגלה איך להפוך אותו ללהבה. בהרצאה מעוררת מחשבה זו נראה איך אפשר לממש את הפוטנציאל האישי שלנו ולהפתיע את עצמנו בכל בוקר מחדש.

אוטוריטה בעיני העולם – סודות המיתוג העצמי והיכולת של כל אחת ואחד מאיתנו לעצב את הצורה שבה האחרים תופסים אותנו. הרצאה מרתקת וחיונית לכל מי שרוצה "לשלוט בחדר".

סיפור פשוט – אחד הדברים החשובים בחיים זה להגיע למטרה. יותר מידי אנשים הולכים לאיבוד כשהם מנסים להגיד משהו פשוט. הם מתברברים ומתבלבלים בדרך בגלל לחצים ומחשבות אין-סופיות. בהרצאה נלמד כיצד לזקק את המחשבות שלנו ולספר סיפור פשוט ואפקטיבי.

הרצאות מעוררות השראה שמעבירות את המסר שכל מסע גדול מתחיל בצעדים קטנים

קצת על ההרצאה "סוד אריכות הימים"

נגן וידאו

ומה אומרים על ההרצאה?

נגן וידאו
נגן וידאו

לקבלת הרשימה המלאה של הרצאות מעוררות השראה

הרצאות שמעוררות השראה - הדרך שלנו

• ההרצאות שלנו הן תוצר של פיתוח מחשבתי ארוך וכולן נוסו בחיי היום יום כדי להבטיח שאפשר יהיה ליישם את הכלים הניתנים בהן.

• ההרצאות כוללות מגוון נושאים חדשני ומלהיב אין כמותו.

• שילוב ייחודי בין נושאים עיוניים לבין פרקטיקה כך שבסיום ההרצאה הדבר הראשון שתרצה לעשות זה ליישם חלק מהדברים בחיי היום יום ובעבודה שלך כבר למחרת בבוקר

• גם מעוררות השראה, גם מעוררות למוטיבציה ולפעולה וגם בגובה העיניים

• הרצאות ההשראה שלנו מתאימות גם עבור הרצאות למנהלים וגם עבור הרצאות לעובדים

הרצאות מעוררות השראה שמעבירות את המסר שכל מסע גדול מתחיל בצעדים קטנים
הרצאות מוטיבציה והרצאות מעוררות השראה - הכל מתחיל בראש

מצד אחד פשוט - מצד שני הרצאות מעוררות השראה

הרצאות בישראל הפכו כבר לסוג של בילוי ובשל כך כמות ההרצאות שמוצעות היא עצומה. חוויתי על בשרי הרצאות רבות גם בתפקידיי המקצועיים וגם בחיי האישיים ותמיד הרגשתי שמשהו מתפספס בהרצאות שמכתירות את עצמן כ-"הרצאות מעוררות השראה". הן תמיד מתאמצות ומנסות להיות גדולות מהחיים, עד כדי כך שהריחוק שנוצר בין נושא ההרצאה לקהל הוא כל כך גדול שההרצאה הופכת להיות אנקדוטלית.

ההרצאות שאנחנו מציעים מבית לירון פורת מצליחות להביא את הרעיונות הגדולים ולהנגיש אותם בצורה מעשית שאפשר להתחיל וליישם כבר למחרת בבוקר. התגובות והפידבקים שקיבלנו לאורך השנים על ההרצאות שלנו יכולות להעיד על איכות ההרצאות וההשפעה שלהן.

לקבלת הרשימה המלאה של הרצאות מעוררות השראה

מה המנהלים אומרים על ההרצאות שלנו?

תודה גדולה על הרצאה נפלאה. את אשה קורנת ומיוחדת שמקרינה המון חיות ושמחה. אני מאושרת שהפקדתי בידך את הרצאת הפתיחה של התוכנית

אהובה ינאי, מנכ"ל מתן ישראל.

ציידת אותנו לא רק בידע רב, אלא גם בתשוקה ליצירת שינוי והשפעה. בזכותך סיימנו את היום בתחושה של התרוממות רוח ועל כך תודה מעומק הלב

לילך ילון, מנהלת השקעות בקהילה.

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות