לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

הרצאות לגיל השלישי

הרצאות לגיל השלישי נועדו לספק כלים להעשרת החיים ולניצול מירבי של זמננו. בעזרת מתודולוגיה ייחודית המאפשרת העמקה עצמית, אנחנו נבחן נושאים שונים ונקיש מהם על חיינו.

אני רוצה להזמין אותך להתרשם ממבחר הרצאות מצחיקות ואפקטיביות שמעשירות את איכות החיים ומספקות ערך גדול יותר מאשר רק פעילות להעברת הזמן.

לקבלת סילבוס תכנית האימון המלאה

הדגשים שלנו - הרצאות לגיל השלישי

עולם ישן מול עולם חדש – ההרצאות לגיל השלישי שלנו מעניקות מבט רענן על מונחים וכלים מוכחים. בעזרת מתודולוגיה ייחודית אנחנו מנגישים רעיונות מודרניים ומורכבים כך שיובנו על ידי קהל הגיל השלישי.

התאמה מלאה – אומנם אנחנו מציעים מבחר של הרצאות, אך את כל ההרצאות שלנו אנחנו משנים ומתאימים בדיוק רב לצרכי הקהל. כך אנו מבטיחים שנוכל לספק את ההרצאה המושלמת.

חידוד מחשבתי – ממחקרים עולה כי הפעלה של המוח מסייעת לשמירה על מוח צלול לשנים ארוכות. כל ההרצאות שלנו משלבות בתוכן שיטות ודרכים ליישם את נושא ההרצאה ולהטמיע הליכים מחשבתיים ארוכי טווח.

מהתיאוריה למעשה - ההרצאות לא נועדו רק להנעים את זמננו. בעזרת המתודולוגיה הייחודית שפיתחה לירון פורת נספק לכם כלים לחיים שתוכלו ליישם ביום יום.

להפתיע ולחדש – הרצאות צריכות להיות תמיד מפתיעות ומחדשות בלי קשר לאוכלוסייה שעבורה מיועדת ההרצאה. אנחנו מציעים מגוון הרצאות מהפכניות ומרתקות שמצליחות לשלהב את כל מי ששומע אותן.

בגובה העיניים - על מנת ליצור חיבור אמיתי לקהל ההרצאה, חשוב לי לדבר עם הקהל בשפה פשוטה ובגובה העיניים. ככל שהרעיונות בהרצאה לגיל השלישי יועברו בצורה ברורה יותר, כך יהיה יותר קל ליישם אותם כבר למחרת.

לקבלת סילבוס ההרצאות המלא

קצת על ההרצאה "סוד אריכות הימים"

נגן וידאו

מה המשתתפים אומרים על ההרצאות לגיל השלישי שלנו?

אני פורשת עם מנה גדולה של אופטימיות והקרדיט ניתן לך: אני מבקשת להודות לך על ההרצאה המעלפת והמעשירה. הרצאתך היתה מרתקת, מקצועית והטיפים שנתת לנו בהחלט יקבלו מימוש בהתנהלותי במצב החדש לקראתו אני צועדת".

כרמלה לב, נציבות שירות המדינה

נהניתי מאוד מאוד לשמוע אותך!! יש לך הרבה מה לתת ואת עושה את זה בצורה שעושה חשק לפעול, ליזום וליישם!!! מחכה לשמוע את ההרצאה הבאה שלך, תודה רבה!!

לאה גראטש, יועצת גרונטולוגית למבוגרים

ומה אומרים על ההרצאה?

נגן וידאו
נגן וידאו

לקבלת סילבוס ההרצאות המלא

הרצאות לגיל השלישי מנקודת מבט רעננה

בעבורי, "כבד את אביך ואמך", זה הרבה יותר מעוד ציטוט מהתנ"ך. עבורי זו דרך חיים שעל פיה חונכתי ולפיה אני דואגת לחנך את ילדיי. חשוב לי כי כל הרצאה תהיה בגובה העיניים ושלכל אחת ואחד מהנוכחים יהיה מה לקחת איתו מההרצאה.

לקחנו את התכנים החשובים ביותר ברפרטואר של הרצאות לגיל השלישי והענקנו להם מתיחת פנים, שילבנו את התוצאה עם המהויות של התכנים הפופולאריים ביותר שלנו ואז בדקנו את הכול מול קהל חי. מהתהליך הזה הצלחנו להבטיח עניין רב ושילוב מיטבי של פרקטיקה והרצאות פרונטליות.


מיקרופון בחדר הרצאות ריק לפני תחילת הרצאה לגיל השלישי
מרצה מסבירה במהלך סדרת הרצאות לגיל השלישי

דוגמאות להרצאות לגיל השלישי שהעברנו

  • סוד האושר – הדרך המעשית לגילוי מה עושה אותנו מאושרים
  • כהשגוף מתחיל לדבר
  • NLP – מה זה ואיך אפשר ליישם את זה
  • המוח הוא הכוח – מיינדפולנס ושינוי דפוסי חשיבה
  • להתחיל את היום בחיוך
  • שינה בריאה – שיטות ומחקרים מדעיים על הרגלי שינה נכונים וכיצד להתמודד עם בעיות שינה
  • להסכים למסכים – על חדשנות וטכנולוגיה וכיצד אפשר לאמץ אותה גם בגיל השלישי. מוזמנים לקרוא עוד על חדשנות מעשית.
  • עבר-הווה-עתיד – הרצאה ייחודית על תפיסת הזמן בגיל השלישי והתמודדות עם שינויים
  • אף על פי כן נוע תנוע – על הזדמנויות עסקיות ואישיות בגיל השלישי ואיך להימנע מנוכלים בדרך