לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

סדנאות פיתוח מנהלים

בעוד סדנאות פיתוח מנהלים מבוססות, ברובן, על הטמעה סיסטמטית של מוסר עבודה והבנה של המערכת העסקית, אני רוצה להזמין אותך להתנסות בסדנאות שמעניקות פרספקטיבה אחרת.

המהות של מתודולוגיית Zoom In – Zoom Out היא בדגש שהיא מעניקה למנהל כאדם. לא עוד שינון והרצאות משמימות. בואו להתנסות בגישה חדשנית וחווייתית לסדנאות פיתוח מנהלים. סדנאות שמשלבות בין הקניית כלים מעשיים ורעיוניים ההכרחיים לעולם העסקי.

לקבלת סילבוס הסדנאות המלא

סדנאות פיתוח מנהלים - הדגשים

מעבר להקניית הכליים החיוניים למנהלים כמו ניהול זמנים, חשיבה המצאתית, תקשורת בין אישית ופיתוח עסקי, סדנאות פיתוח המנהלים שלנו שמות דגש על האדם עצמו שנמצא בתפקידי הניהול. כך אנחנו מאפשרים למנהל להגשים את עצמו בתוך הארגון ולהגיע למיקסום הפוטנציאל שלו.

מעבר לראי – סדנה חדשנית ובלעדית המציעה דרכים שונות להביט פנימה, אל תוך עצמנו, בצורה לא שיפוטית ומלמדת. נבין כיצד כלים כמו מיינדפולנס ומדיטציה יכולים לעזור למנהלים עסוקים להניע תהליכי חשיבה יצירתית בסיטואציות עמוסות ולחוצות.

לכל ארגון מארג אנושי שונה ומערך ערכים אחר. על ידי התאמה מלאה של הסדנאות למטרות הארגון אנו מוודאים כי כל סדנה תהיה שונה וייחודית.

הנהלה יוזמת – אחד מהיסודות החשובים ביותר של כל ארגון הוא מנהלים רעבים. כשההנהלה מפסיקה ליזום ולחדש, הארגון כולו יכול לקמול ולהיפגע. בסדנאות שלנו נשים דגש על שילוב אינטגרלי בין המנהל לארגון ונראה כיצד מנהלים שיוזמים ומגשימים עצמם, מצליחים להוביל את הארגון גם בימים קשים.

אחד מהיסודות החשובים ביותר של כל ארגון הוא "מנהלים רעבים". כשההנהלה מפסיקה ליזום ולחדש, ‏הארגון כולו יכול לקמול ולהיפגע. בסדנאות שלנו נשים דגש על שילוב אינטגרלי בין המנהל לארגון ונראה ‏כיצד מנהלים שיוזמים ומגשימים עצמם, מצליחים להוביל את הארגון אל הדרך הנכונה.

ליווי ארוך טווח או ממוקד – בין שמדובר על סדנאות ארוכות, או בין שמדובר על סדנה בודדת - כל תהליכי הפיתוח שלנו מלווים באופן אישי ופרטני על ידי לירון פורת.

נגן וידאו
מנהלים משוחחים במהלך סדנת פיתוח מנהלים מבית לירון פורת

לקבלת סילבוס הסדנאות המלא לפיתוח מנהלים

המרחב הבטוח שלנו בסדנאות פיתוח מנהלים

בכל תפקיד ניהולי שעברתי לאורך הדרך, תמיד נשלחתי לכל מיני סדנאות פיתוח מנהלים ואני זוכרת שלפני כל סדנה שעברתי בחיי הגעתי בלחץ ובחרדה. עיקר הלחץ הגיע מהרצאות פיתוח מנהלים שכל תכליתן הייתה מיקסום הרווחים של הארגון, בלי שום מחשבה על כך שבסוף היום אנשים בשר ודם אמורים לבצע את המשימות.

תחושת התסכול הזו, שאת לא מצליחה ליישם את הנלמד, הובילה אותי להבנה שכדי להוביל ארגון להצלחה צריך קודם כול להשקיע בהון האנושי. כשמנהל קם בבוקר ויוצא לעבודה עם חיוך על פניו, ביודעו שהוא בדרך להגשים את החלומות והמטרות האישיות שלו, הוא מתפקד בעבודה בצורה טובה בעשרות מונים.

סדנאות פיתוח המנהלים שאני מציעה לכן ולכם מאפשרות את המרחב הבטוח והכיפי ביותר ללמוד, לטעות ולצמוח. האמונה שלנו היא שכדי להפנים משהו בצורה עמוקה, אנחנו חייבים להבין אותו בצורה שהיא לא רק דידקטית. זה מה שהכתיב לי את הדרך וזה מה שמביא כל פעם מחדש את בוגרי סדנאות פיתוח המנהלים שלנו להצלחות והישגים.

בנוסף לסדנאות, אתם מוזמנים להתרשם מהרצאות למנהלים שניתן ליישם למחרת בבוקר.

מנהלים משוחחים במהלך סדנת פיתוח מנהלים מבית לירון פורת
שמים את הפוקוס על המנהל במסגרת סדנאות הפיתוח למנהלים מבית לירון פורת

הפרקטיקה שלנו בסדנאות הפיתוח למנהלים

אז מה כבר יכול להיות שונה וייחודי בסדנאות פיתוח מנהלים? האמת שהרבה.

  • תכנים חווייתיים ואחרים – לא עוד הרצאה על שיטת פארטו, שיטת אייזנהאואר וגישתו של דייוויד אלן לניהול זמן. את התכנים של סדנאות פיתוח המנהלים שלנו אנו מעבירים בצורה חווייתית שאפשר באמת ליישם בפרקטיקה ולא רק לדבר עליה.
  • כל הסדנאות מורכבות על בסיס מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In המקשרת בין מנהיגות עצמאית למנהיגות ארגונית.
  • לא עוד אולי ונדמה לי. כל התכנים שנכנסים ומועברים במסגרת סדנאות פיתוח מנהלים, הם דברים שנוסו והוכחו כיעילים להתייעלות ארגונית ואישית.
  • ביסוס מדעי ומחקרי – אנחנו לא בונים סדנאות על בסיס השערות ותיאוריות לא מבוססות, כל הסדנאות שלנו מבוססות על מחקרים, עובדות וניסיון אמיתי בשטח.

לקבלת סילבוס הסדנאות המלא לפיתוח מנהלים

מה המנהלים אומרים על הסדנאות שלנו?

המתודולוגיה שלמדנו בתכנית אפשרה לנו באמת להתמקד בדברים החשובים בעבודה ובחיים הפרטיים ולהפוך למאושרים יותר ופרודוקטיביים יותר

אושרי וויס

התכנית מעניקה למנהלים חשיבה על תחומים שלא מקבלים תשומת לב בניהול השוטף ביום יום ויכולים להקפיץ את הארגון קדימה ולשפר משמעותית את יכולת הניהול שלנו כמנהלים בארגון

בועז בר-שי

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות