סדנאות מנהיגות


הרשו לי לגלות לכם, לפעמים כדי לאפשר לעובדים שלנו להיהפך למנהיגים ולהוביל את החברה, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להאמין בהם ולאפשר להם מרחב פעולה תוך חיבור למנהיגות העצמית שחבויה בכל אחד ואחת מאיתנו.
אני רוצה להזמין אותך להכיר שיטות פרקטיות ומוכחות שאפשר ליישם ביום עבודה רגיל.

השאירו פרטים וגלו את המנהיג שמתחבא בכם!

סדנאות מנהיגות שונות ומגוונות – לא מה שהכרתם עד היום

מיתוג עצמי – לשלוט באיך שאנשים אחרים חושבים עליך נשמע כמו מדע בדיוני, אבל למעשה יש ביכולתנו לשנות את התדמית שלנו ולהשפיע באופן אקטיבי על ההשפעה שיש לנו על אחרים.

המנהיג המחייך – ממחקרים עולה כי אנשים שמחייכים הם אנשים פרודוקטיביים ויעילים יותר. אנחנו נבחן גם את ההשפעה של החיוך על פרודוקטיביות סביבתית של העובדים תחתיך ואת ההשלכות החיוביות של תודעת האושר.

תכנות התודעה – אם נבין כיצד האדם שמולנו עובד נוכל להשפיע ולשנות את מחשבתו לטובתנו, זה על רגל אחת העיקרון שעומד מאחורי ה-NLP. אנחנו נבחן את שיטת ההשפעה הזו ונראה כיצד אפשר לשלבה עם פסיכולוגיה עסקית כדי לשפר משאים ומתנים.

מחקר ייחודי ופורץ גבולות שבדק מעל ל-200 יזמים, אתלטים ומיליונרים שבנו עצמם מהתחתית ובדק מה משותף להם וכיצד הם מנצלים את 1440 הדקות הזמינות לכולנו ביום.

מנהיג בעת צרה – על ידי שימוש בהינדוס לאחור (Reverse Engineering) של רגעי מפתח בהיסטוריה הכלכלית נבחן כיצד פעלו המנהיגים ונשאל את עצמנו האם יכלו לפתור את המשבר בצורה טובה יותר.

חדשנות מעשית וחשיבה המצאתית – לפעמים מנהיגים לא צריכים לעשות כלום מלבד לעודד את העובדים תחתם למצוינות. נראה כיצד חדשנות מעשית וחשיבה המצאתית יכולים למנוע מצבי חיכוך ולשמר סביבת עבודה חיונית ופרואקטיבית.

סדנאות מנהיגות מפרספקטיבה אחרת

בשביל אחד להיות מנהיג משמעו לקבל את ההחלטות הנכונות במצבי לחץ ואי וודאות. האחרת מאמינה כי מנהיג אמיתי הוא כזה שרותם את כל העובדים לטובת מהלכים אסטרטגיים של החברה. יש הרבה סוגים של מנהיגות והנהגה ולא לכל אחד יתאימו אותם הכלים כדי להפוך למנהיג גדול.

בסדנאות המנהיגות של לירון פורת אנחנו שמים דגש על פיתוח מנהיגות עצמית ולא על הכתבה דידקטית של מה זה אומר להיות מנהיג. כדי להגיע לתוצאות מקצועיות ואישיות מוכחות וכדי להצליח ולהוביל אחרים שילכו אחריך באש ובמים, אתה קודם כול צריך להבין מה אתה רוצה לעשות ואיפה אתה שואף להיות. או כמו שאמר פארה גריי –"תגשים את החלומות שלך, או שמישהו אחר ישכור אותך להגשים את שלו".

לירון פורת מובילה תכניות פיתוח מנהלים בחברות וארגונים
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

הייחוד שלירון פורת מביאה לסדנאות מנהיגות

הלוואי שהייתי מאמינה שיש תבנית אחת לפיה אפשר לייצר מנהיגים. זה היה הופך את החיים של כולנו לפשוטים ונוחים יותר, אך למזלנו יש לנו האפשרות להעמיק בתוך עצמנו ולזהות את הרכיב המנהיגותי שחבוי בנו, את הרכיב שמדליק ומניע אותנו, שמאפשר לנו לגבור על מכשולים ומדליק זיק בעיניים שלנו.

בשיטה הייחודית שפיתחתי אנחנו משתמשים במתודולוגיית Zoom Out – Zoom In כדי לזהות את "המנהיגות העצמית" שלמעשה מורכבת משלושה חלקים עיקריים:

1- Mindset – זיהוי דפוסי החשיבה שלנו והבנתם.
2- Mastering Yourself – להיות המומחים הגדולים ביותר של עצמנו.
3- Vision – הגדרת חזון ומטרות לטווח ארוך.

השאירו פרטים וגלו את המנהיג שמתחבא בכם!
×
×

עגלת קניות