לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

הרצאות בעברית

הרצאה טובה היא הרצאה שמצליחה לקחת את הנושא המרוחק ביותר ולחבר אותו באופן אישי לכל אחת ואחד מהנוכחים בקהל. זו בדיוק המטרה שמאחורי ההרצאות בעברית של לירון פורת המותאמות במיוחד לקהלים ישראלים בחו"ל שרוצים לשמוע הרצאה מרתקת בשפה בעברית.

אז בלי להכביר במילים, אני רוצה להזמין אותך לפתוח את הראש למגוון של הרצאות חווייתיות. הרצאות מרתקות שלא רק מהעשירות את הידע, אלא הרצאות שמסוגלות לשנות חיים.

ההרצאות שלנו מועברות בעברית לקהלים בחו"ל. הרצאות המותאמות לקהילות ישראלים בחו"ל.

לקבלת סילבוס ההרצאות המלא

הרצאות בעברית שמוסיפות ערך ועניין

הכוח שבחיוך – מחקרים מדעיים כבר הוכיחו כי אנשים מחייכים הם אנשים מצליחים יותר. בהרצאה מרתקת זו נבין כיצד חיוך קטן יכול להתניע את היום הגרוע ביותר ולשנות אותו ליום מוצלח. הייחוד של הרצאה זו טמון בכלים המעשיים שהיא מעניקה המתבססים על מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In.

לשחות עם הכרישים – עולם העסקים נוהג על פי קודים ונורמות מסוימות, אך מה קורה כשמגיע מישהו עם מחשבה אחרת? הרצאה מרתקת על הדמויות החריגות ביותר בהיסטוריה של עולם העסקים ואיך הן שינו אותו ללא היכר.

לשלוט בחדר, סודות המיתוג העצמי – הרצאה השראתית ופרקטית המשלבת בצורה חווייתית תכנים עיוניים ומעשיים שמעניקים למשתתפים בה הזדמנות ייחודית להתנסות בסביבה מוגנת ולקבל פידבקים שיהפכו אתכם למותג מהלך.

פיקאסו אמר שזה בסדר – באחד הציטוטים השנויים במחלוקת בהיסטוריה של האומנות, "אמן טוב מעתיק, אמן מעולה גונב", אישר פיקאסו לכולנו לגנוב השראה מאחרים. מכל ההרצאות בעברית ששמעתם , את ההרצאה הזו אתם מוכרחים לשמוע. מדובר על הרצאה חד פעמית וייחודית המצליחה לשלב בין אומנות, מנהל עסקים ופיתוח עצמי.

להיות מפורסם – תשאלו כל ילד וילדה בישראל מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים והתשובה תהיה מפורסמים. אבל מפורסמים במה? בהרצאה זו נראה כיצד פיתוח הרגלים אישיים ובחינת המצוינות האישית תסייע לנו לזהות מה נרצה להיות כשנהיה גדולים. (ההרצאה מתאימה גם למבוגרים 😊 )

1440 – הרצאה מעוררת השראה המבוססת על מחקר שבו בוצעו ראיונות על למעלה מ-200 יזמים, מיליונרים, ספורטאי על ועוד אנשים מעוררי השראה כדי לבדוק את המשותף והשונה ביניהם.

הרצאות בעברית לקהלים מחו"ל

קצת על ההרצאה "סוד אריכות הימים"

נגן וידאו

ומה אומרים על ההרצאות שלנו?

נגן וידאו
נגן וידאו

לקבלת הסילבוס המלא שלנו להרצאות בעברית

הרכיב הסודי של ההרצאות בעברית מבית לירון פורת

כל ההרצאות בעברית שמוצעות נבנו עם מחשבה מעמיקה. מדובר על הרצאות לחברות בחו"ל שעובדיה הם דוברי עברית / ישראלים ומחפשים דווקא הרצאות בעברית.

לאחרונה גם התבקשנו להעביר הרצאות בעברית לקהילות של ישראלים בחו"ל שרצו לגוון ולהעשיר את זמנם בהרצאות מרתקות בעברית.

אז אל תמתינו יותר מידי וצרו אתנו קשר עוד היום כדי שנוכל לשלוח אליכם את התכנייה המלאה של ההרצאות בעברית שלנו מבית לירון פורת.

הרצאות בעברית לקהלים מחו"ל
מיקרופון באולם הרצאות ריק לפני הרצאה בעברית בפני קהל

מגוון של הרצאות בעברית ולמגוון קהלים

יש לנו מגוון הרצאות בעברית המתאימים לקהלים בחו"ל שמחפשים מצד אחד הרצאות מרתקות וייחודיות ומצד שני שההרצאות יהיו בשפה העברית. יש לנו הרצאות למנהלים והרצאות לעובדים, כמו גם הרצאות בעברית בנושא פיתוח אישי, פיתוח מנהיגות ועוד.

בנוסף, בארסנל ההרצאות שלנו, יש גם הרצאות מרתקות במיוחד בנושאי חדשנות מעשית, חשיבה המצאתית ועוד.

חדש!! לאחרונה הוספנו מגוון הרצאות ייחודיות לקהל בוגר / הרצאות לגיל השלישי במיוחד לישראלים בחו"ל בגיל השלישי שחפצה נפשן לשמוע הרצאות מרתקות בשפה העברית

לקבלת הסילבוס המלא שלנו להרצאות בעברית

מה אומרים על ההרצאות שלנו?

לירון, ההרצאה שהעברת לנו הייתה מרתקת, מצחיקה, שנונה והעברת את ההרצאה באופן הכי מקצועי שיש. תודה.

טלי אלון

הרצאה מאלפת ומעשירה שזכינו לקבל ממך. הטיפים שנתת לנו בהרצאה בהחלט יקבלו מימוש בהתנהלותי.

כרמלה לב

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות