הרצאות בעברית

הרצאה טובה היא הרצאה שמצליחה לקחת את הנושא המרוחק ביותר ולחבר אותו באופן אישי לכל אחת ואחד מהנוכחים בקהל. זו בדיוק המטרה שמאחורי ההרצאות בעברית של לירון פורת.

אז בלי להכביר במילים, אני רוצה להזמין אותך לפתוח את הראש למגוון של הרצאות חווייתיות. הרצאות מרתקות שלא רק מהעשירות את הידע, אלא הרצאות שמסוגלות לשנות חיים.

השאירו פרטים ונשלח אליכם את כל נושאי ההרצאות בעברית שלנו!

הרצאות בעברית שמוסיפות ערך ועניין

הכוח שבחיוך – מחקרים מדעיים כבר הוכיחו כי אנשים מחייכים הם אנשים מצליחים יותר. בהרצאה מרתקת זו נבין כיצד חיוך קטן יכול להתניע את היום הגרוע ביותר ולשנות אותו ליום מוצלח. הייחוד של הרצאה זו טמון בכלים המעשיים שהיא מעניקה המתבססים על מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In.

לשחות עם הכרישים – עולם העסקים נוהג על פי קודים ונורמות מסוימות, אך מה קורה כשמגיע מישהו עם מחשבה אחרת? הרצאה מרתקת על הדמויות החריגות ביותר בהיסטוריה של עולם העסקים ואיך הן שינו אותו ללא היכר.

לשלוט בחדר, סודות המיתוג העצמי – הרצאה השראתית ופרקטית המשלבת בצורה חווייתית תכנים עיוניים ומעשיים שמעניקים למשתתפים בה הזדמנות ייחודית להתנסות בסביבה מוגנת ולקבל פידבקים שיהפכו אתכם למותג מהלך.

פיקאסו אמר שזה בסדר – באחד הציטוטים השנויים במחלוקת בהיסטוריה של האומנות, "אמן טוב מעתיק, אמן מעולה גונב", אישר פיקאסו לכולנו לגנוב השראה מאחרים. מכל ההרצאות בעברית ששמעתם , את ההרצאה הזו אתם מוכרחים לשמוע. מדובר על הרצאה חד פעמית וייחודית המצליחה לשלב בין אומנות, מנהל עסקים ופיתוח עצמי.

להיות מפורסם – תשאלו כל ילד וילדה בישראל מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים והתשובה תהיה מפורסמים. אבל מפורסמים במה? בהרצאה זו נראה כיצד פיתוח הרגלים אישיים ובחינת המצוינות האישית תסייע לנו לזהות מה נרצה להיות כשנהיה גדולים. (ההרצאה מתאימה גם למבוגרים 😊 )

1440 – הרצאה מעוררת השראה המבוססת על מחקר שבו בוצעו ראיונות על למעלה מ-200 יזמים, מיליונרים, ספורטאי על ועוד אנשים מעוררי השראה כדי לבדוק את המשותף והשונה ביניהם.

הרכיב הסודי של ההרצאות בעברית מבית לירון פורת

כל ההרצאות בעברית שמוצעות נבנו עם מחשבה מעמיקה. מדובר על הרצאות לחברות שבכולן שזורה המתודולוגיה הייחודית של לירון פורת – Zoom Out – Zoom In אשר מציעה דרך פשוטה לזיהוי המנהיג הפנימי שטמון בתוכנו והתוויית הדרך כדי לאפשר למנהיג הזה לצאת לאוויר העולם.
.
החיבור שמתאפשר בין נושאי ההרצאות לבין הקהל מעלה שאלות פנימיות רבות שבחובן טמון האלמנט להתפתחות אישית. אז אל תמתינו יותר מידי וצרו איתנו קשר עוד היום כדי שנוכל לשלוח אליכם את התוכנייה המלאה של הרצאות בעברית מבית לירון פורת.

לירון פורת מובילה תכניות פיתוח מנהלים בחברות וארגונים
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

הרצאות בעברית שטרם נשמעו כמותן

כמכורה להרצאות בעברית, אני מבינה מקרוב את הרצון שההרצאה תחדש ותרגש אותנו. אך אני מכירה גם את תחושת ההחמצה שיושבת על הלב כשיוצאים מהרצאה שכמעט הצליחה לגעת בנקודה. אחרי שיצאתי ממספיק הרצאות עם התחושה הזו, התיישבתי עם עצמי במטרה לפצח מה הופך הרצאה לכזו שנשארת איתך גם הרבה אחרי שההרצאה נגמרת.

זו לא הייתה משימה פשוטה ונדרשתי למצוא דרכים להפעיל את היצירתיות שבתוכי כדי להצליח לגרום לכל הרצאה להיות ייחודית וחווייתית. אל תוך הקלחת הכנסתי גם כמה תובנות משנותיי הרבות בעולם הפיננסים ותיבלתי בלקחים מהחוויות האישיות שלי כמנהלת של עסק תיירות עצמאי. התוצאה היא הרצאות שאי אפשר לעמוד בפניהן והן ממתינות במיוחד עבורכם.

השאירו פרטים ונשלח אליכם את כל נושאי ההרצאות בעברית שלנו!
×
×

עגלת קניות