הרצאות למנהלים

כמה כבר אפשר לשמוע על "חשוב-דחוף" ?

כמה כבר אפשר לשמוע על מיקוד ?

הרצאה למנהלים אינה יכולה להיות עוד הרצאה. הרצאה למנהלים חייבת להיות מפתיעה, מרתקת, מחדשת ובמילה אחת – משמעותית.

אז אם חשוב לכם להוציא את המנהלים שלכם מהשוטף להרצאה ייחודית ומרתקת שמותאמות בדיוק למנהלים, אני מזמינה אתכם להתקשר וליהנות ממגוון של הרצאות למנהלים שלא ישאירו אף אחד אדיש לאחריהן – התגובות כבר מספרות את הכל.

השאירו פרטים ובואו נתחיל לחייך את היום!

הרצאות למנהלים שכבר ראו ושמעו הכל

לחייך את יום העבודה

זה כבר ידוע שמנהלים מחייכים הם מנהלים אפקטיביים יותר. הרצאה מרתקת למנהלים עם כלים פרקטיים ויישומיים איך להפוך אותך למנהל מחייך כבר ממחר בבוקר

חדשנות וחשיבה המצאתית

איך עושים את זה ואיך מביאים לידי ביטוי את הפוטנציאל היצירתי הטמון בנו? אתם הולכים להיות לגמרי מופתעים ממה שאתם הולכים לגלות על עצמכם

סודות החיים הארוכים

הרצאה למנהלים על הדברים שבאמת משפיעים על איכות החיים שלנו כמנהלים בארגון, ביום יום ובבית. לאחר ההרצאה המון דברים הולכים להשתנות.

משא ומתן

באמצעות הכרת שפת הגוף שלנו מכלים מעולם ה-NLP והפסיכולוגיה העסקית תצאו מההרצאה הזאת, הרבה יותר מוכנים למשא ומתן הבא שלכם ועם הרבה יותר יכולות להשפיע. ההרצאה מיועדת בעיקר להנהלות.

1440

הרצאה המבוססת על מחקר במסגרתו בוצעו ראיונות עם למעלה מ-200 מיליונרים, יזמים, אתלטים אולימפיים, מנכ"לים, נגנים וסטודנטים מצטיינים

מיתוג עצמי

מה אנשים חושבים או מרגישים כשהשם שלכם מוזכר? מה אומרים עליכם כשאתם לא בחדר? איך תוכלו לשלוט בזה ולכוון את זה להשגת המטרות האישיות והארגוניות שלכם? איך תגדילו את יכולת ההשפעה שלכם באמצעות מיתוג עצמי?

הרצאות למנהלים זו כבר אופרה אחרת לגמרי

אני זוכרת את הימים שהייתי מנהלת בכירה בארגון. היינו מגיעים לכנס ואז שוב היו מדברים איתנו על מנהיגות, ההבדל בין מנהל למנהיג, סיפור העצמה כזה או אחר ובטח ובטח כבר נמאס לנו לשמוע שהמשאב הכי יקר שלנו הוא הזמן ומה ההבדל בין חשוב לדחוף.

כנראה שאז עוד לא ידעתי עד כמה חובת ההוכחה תהיה עלי בהמשך השנים לגרום למנהלים להיות מרותקים ומוקסמים מההרצאות שלנו. ניסיון העבר לימד אותי שהרצאות מנהלים חייבת להיות הרצאות מעוררות השראה, לייצר את ה "וואו" גם מבחינת התובנות וגם מבחינת ההשראה, הרצאה מעולה למנהלים חייבת להפיל את כל האסימונים ושלמחרת הם לא יפסיקו לדבר עליה וכמובן לזכור אותה.

הרצאה למנהלים של לירון פורת במיקרוסופט ישראל
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

הרצאות למנהלים מבית לירון פורת

הרצאות למנהלים שיהפכו אתכם לאפקטיביים ומחייכים 🙂

מה שמייחד את ההרצאות שלנו:

  • הכי הכי חשוב – הן פרקטיות וניתן ליישם את התובנות כבר בבוקר שאחרי
  • הן כולן קשורות במנהיגות עצמית ובמתודולוגיית ZoomOut – ZoomIn
  • הן פרי מחקרים וניסיון
  • הדברים נבחנו ונוסו, ורק לאחר שעבדו – נכנסו להרצאה
  • הרצאות ייחודיות ושונות מנוף ההרצאות שכולנו הורגלנו אליהם
השאירו פרטים ובואו נתחיל לחייך את היום!
השאיר פרטים ואחזור אליך בהקדם:

מה המנהלים אומרים על ההרצאות שלנו?

את לירון שמעתי בהרצאה במיקרוסופט. הרצאה מעוררת השראה, ממוקדת, יישומית ומלאת חיים ואותנטיות. ההרצאות של לירון בהחלט גורמות לאנשים לזוז מהמקום ! להתקדם ולפעול מתוך שלמות פנימית גבוהה יותר ואפקטיביות רבה גם יחד

ליאורה נווה

העברת לנו הרצאה מדהימה, העברת את ההרצאה באופן מרתק !!! מומלץ ביותר !

חגית בן עמי
×
×

עגלת קניות