סדנאות לחברות

סדנאות לחברות הן כלי מדהים לחיזוק הזהות העסקית.
אני רוצה לפתוח בפניכם את המחשבה על סדנאות לחברות שמאפשרות למידה והתפתחות, אך לא שוכחות גם את המהות החברתית ואת הצורך להשתחרר וליהנות מיום "חופש". מדובר על מערך סדנאות לחברות שפיתחתי אחרי שנים בסקטור הפיננסי ומקנה נקודת מבט אחרת על הנישה השחוקה והעייפה של סדנאות לחברות.

השאירו פרטים ונחייך כל הדרך לסדנה הבאה!

מה כבר יכול להיות מיוחד בסדנאות לחברות?

סדנאות מקוריות עם טוויסט – פיתחנו וגיבשנו מבחר הרצאות חדשניות שמאפשרות לעובדים ליהנות מיום כייף, אך תוך כדי לצמוח ולהתפתח בעצמם ובתוך הארגון.

מיקוד וכיוון – אנחנו מתאימים את הסדנאות וההרצאות שלנו באופן בלעדי וייחודי לכל קבוצת משתתפים. המטרה שלנו היא לאפשר לכל אחת ואחד למצוא את עצמו בהרצאה.

כל הרצאה מלמיליאן – לא הסתפקנו בהרצאה אחת או שתיים, אלא יש לנו המון הרצאות ייחודיות וסדנאות שבאמת ובתמים לא ישאירו את העובדים שלכם אדישים.

כייף וגיבוש לעובדים – התחרות שלנו היא מול סדנאות בישול, קורסי העצמה וסדנאות לחברות שמועברות על ידי אנשי עסקים מוערכים. כדי לשלהב ולרתק את העובדים פיתחנו הרצאות שמשלבות בצורה מושלמת בין החלק העיוני לפרקטי.

ישן וגם חדש – ממדע האושר ותורת המשחקים ועד NLP והרטוריקה של אריסטו, אנחנו לא מפחדים לשלב ולחקור לעומק גם נושאים שחוקים וגם נושאים שאולי נחשבים טאבו כדי להציע לכם סדנאות מופלאות.

לא מדברים באוויר – כל הסדנאות שלנו הן פרי פיתוח ארוך ומבוססות על מחקרים וניסיון מעשי בשטח.

מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In ושילובה בסדנאות לחברות

בכל אחת ואחד מאיתנו ישנו רכיב שאני קוראת לו – Mastering Yourself. פיענוח שלו נעשה על ידי הבנה של מנגנון ההנעה האישי שלנו, הגדרת סולם הערכים שאנחנו רוצים לממש וזיהוי החוזקים והחסמים שלנו.

כשבידינו התובנות והזיהוי המלא של הרכיב נעבור לשלב בניית ה-Vision (חזון) שלנו. נשתמש בחשיבה תוצאתית ונבין איך אפשר למנף את עצמנו מהמקום בו אנו נמצאים אל המקום שבו אנחנו רוצים להיות, תוך כדי שניצור לעצמנו מיתוג אישי שיתרום גם לנו וגם לארגון.
את כל התהליך הזה זיקקנו והכנסנו ללב כל אחת מהסדנאות לחברות שאנו מציעים. כבר מהרגע הראשון שתתחיל הסדנה תבינו שמה שעומד לקרות הוא אחר מכל מה שהכרתם ולא תוכלו להפסיק להיות מהופנטים.

לירון פורת מובילה תכניות פיתוח מנהלים בחברות וארגונים
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

סדנאות לחברות שהעובדים רוצים להגיע אליהן

סדנאות לחברות יכולות להיתפס על ידי העובדים כדבר מעיק ומיותר, האמינו לי, חוויתי זאת על בשרי. אין עובד שלא מודע לחשיבות של סדנאות אלו ואין עובדת שלא תשמח ללמוד משהו חדש שיעזור לה לבצע את עבודתה בצורה אפקטיבית יותר. אבל יותר מידי פעמים העובדים שלכם הלכו לסדנה בתקווה להתרגש וללמוד ממנה משהו ויצאו מאוכזבים.

אני רוצה להחזיר לאותם עובדים ועובדות את החדווה של ללכת לסדנאות לחברות ולצאת מהן עם חיוך ועם ערך אמיתי. זו הסיבה שגיבשתי צוות מומחים וגיבשנו ארסנל סדנאות שמבוסס על מתודולוגית Zoom Out – Zoom In שפיתחתי ומסייעות לזהות את המנהיגות העצמית שבתוכנו.

אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם מהמלצות על סדנאות לחברות

השאירו פרטים ונחייך כל הדרך לסדנה הבאה!
×
×

עגלת קניות