לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

חדשנות מעשית

לפעמים הליכי החשיבה שלנו תקועים על הנחות עבודה קודמות או שהמוח שלנו פשוט לא מצליח לראות מעבר לבעיה עצמה.

המחשבה כי חדשנות מגיעה כרעם ביום בהיר היא פנטזיונרית. למעשה, ברוב המקרים מדובר על סדרה של מפגשים ודיונים המתבצעים עם קבוצה של מומחים בתחום.

ריכזנו במקום אחד את כל הכלים והמומחים לכדי קורס חדשנות ייחודי במינו. קורס שעוזר לפרוץ את גבולות המחשבה ולראות מעבר למובן מאליו. הקורס הוא הזדמנות מופלאה למנהלים שמעוניינים ליישם תהליכים של חדשנות ארגונית, או אפילו לכאלו שצריכים דחיפה קטנה כדי לצאת מהקופסה.

לקבלת סילבוס הקורס

קורס חדשנות מעשית - לחשוב אחרת

ניסוי וטעייה – מכל הסטארט-אפים שבעולם אנחנו שומעים רק על אלו שמצליחים ועושים אקזיט. בפועל מרבית החברות לא מצליחות להגיע לתהילה וחשוב מאוד להבין זאת ולהפנים כי הכישלון הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה.

הסרת חסמים – במסגרת הקורסים והסדנאות אנחנו מאפשרים מרחב בטוח ומוגן להסרת החסמים. כך תוכלו להתנסות ולהמציא את עצמכם בצורה נעימה שתסייע רבות לתהליכים עתידיים.

העובד והארגון – כדי לייעל תהליכי חדשנות מעשית, הצד הארגוני הופך למהותי לא פחות מהעובד עצמו. החברה עצמה צריכה לאפשר את ההליך בצורה הוליסטית ומכילה כדי להשריש את החדשנות המעשית ב-DNA של החברה.

עבודת צוות – אחד מהערכים העליונים בחדשנות מעשית היא עבודת הצוות. האמונה כי בתהליכי סיעור מוחות וחשיבה משותפת אפשר להגיע לתובנות מדויקות יותר היא בסיס מכריע בשיטה.

אסטרטגיית האוקיינוס הכחול – המתחרים לא חשובים, מבט בהם רק יגרום לכך שהחברה שלך תהיה דומה למתחרה. במקום זאת נסו לבדל עצמכם ולהתרכז במוצר שלכם כדי להפוך אותו לטוב ביותר.

מרעיון למוצר – המהות של כל רעיון היא לההפך בסופו של דבר למוצר. אנחנו נעניק לך את הכלים לחשוב על רעיון מהפכני וגם ליישם אותו.

מה אומרים על הקורס שלנו?

המתודולוגיה שלמדנו בתכנית אפשרה לנו באמת להתמקד בדברים החשובים בעבודה ובחיים הפרטיים ולהפוך למאושרים יותר ופרודוקטיביים יותר

אושרי וויס

התכנית מעניקה למנהלים חשיבה על תחומים שלא מקבלים תשומת לב בניהול השוטף ביום יום ויכולים להקפיץ את הארגון קדימה ולשפר משמעותית את יכולת הניהול שלנו כמנהלים בארגון

בועז בר-שי
Play Video about טיפים עבור ניהול זמן אפקטיבי - לירון פורת

לקבלת סילבוס הקורס לחדשנות מעשית

הדרך לחדשנות מעשית

בעולם הפיננסי, שבו התחלתי וצמחתי, מבוססים הרבה מתהליכי החדשנות על נתונים ומתמטיקה. לאחר מהפכת שלושת הקליקים של סטיב ג'ובס, הצרכנים הפסיקו לחפש פתרונות רק על בסיס נתונים, הם רוצים לקבל את כל החוויה.
לפעמים הפתרון אף מתחבא מתחת לבעיה עצמה, רעיון שנקרא "חשיבה המצאתית"

יש הרואים בסטיב ג'ובס כרוח החיה שאפשרה לחדשנות מעשית לחדור אל המיינסטרים. השאיפה שלו להגיע למצוינות ולייצר את המוצר הטוב ביותר, זה שעומד כקטגוריה בפני עצמו, היא שהובילה את אפל להיות מה שהיא היום.
אז נכון שלא כולנו סטיב ג'ובס, אך בהחלט אפשר ללמוד וליישם כלים שיסייעו לנו לפתח חדשנות מעשית ולשם כך אני מציעה את הקורסים והסדנאות הייחודיות שלנו בנושא חדשנות מעשית.


Play Video about לירון פורת - אימון מנהלים - תמונת סרטון ראשי
תמונה שמייצגת ניהול ארגונים מורכבים בעולם החדש - חלק מקורס חדשנות

הייחוד שמציעה לירון פורת בגישת החדשנות המעשית ובחדשנות ארגונית

• כל ההרצאות והתכנים מציעים כלים פרקטיים ומעשיים
• גיוון תכנים נרחב כדי להעמיק את החוויה ולחדד את ההבנה של מהות הרעיון
• ביסוס מחקרי ומדעי שמלווה בהוכחות בשטח
• פיתוח מנהיגות עצמית והבנה של מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In
• ייעוץ ארגוני ואסטרטגי שמאפשר מרחב בטוח לחדשנות מעשית
• שילוב של מפגשים פרונטליים והרצאות אינטראקטיביות
• אפשרות למפגשי 1-1 עם לירון פורת
• דיסקרטיות מלאה

הקורס לחדשנות ויצירתיות - הרבה מעבר לכלים

יש הרואים ביצירתיות כמתת האל, אך האמת היא שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים לקבל על עצמם את סודות החדשנות המעשית. אני מאמינה בלב שלם כי הדרך הטובה ביותר לראות חדשנות בארגונים היא שהארגון ייקח יוזמה והעשיר את העובדים בהזדמנויות. במהלך קורס חדשנות ויצירתיות נעסוק לא רק בשיטות וכלים לחשיבה מקורית ופורצת דרך, אלא בעיקר ביצירת הסביבה המתאימה לכך.

חדשנות מעשית לא יכולה להתקיים בסביבה הומה ברעש והסחות דעת. אנחנו מדברים על תהליכי חשיבה שדורשים ריכוז והבחנה ולעיתים קשה להתפנות לכך כאשר מסביב יהום הסער. כמובן שיש כלים כמו מיינדפולנס שיעזרו לנו לעשות שקט בראש, אבל רק כאשר ארגון מצליח באמת להכיל את העובדים הוא יכול לתת להם דרור לתהליכי חשיבה, חדשנות ויצירתיות.

אני ממליצה לכל מי שמעוניין לראות תהליכים אלו אצלו בארגון לאפשר לעובדים שלו אינטרקציה אישית, חסרת בירוקרטיה וגבולות עסקיים. יצירה של מרחבי חשיבה קבוצתיים ובטוחים יכולה להגביר ולעודד חדשנות מעשית על ידי כך שהיא מסירה חסמים ומעודדת את האנשים לייצר שיתופי פעולה שהופכים לפעולות ולא נשארים רק באוויר.

קורס חדשנות ויצירתיות מבית לירון פורת

לקבלת סילבוס הקורס לחדשנות מעשית

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות