לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

ניהול עצמי

מה תעדיפו?

להיות קורבן של הנסיבות ושל מצבי הרוח של אלו שמקיפים אתכם? 
או
להיות מחייכים ואפקטיביים באמצעות ניהול עצמי מדויק של עצמכם?

לקבלת סילבוס הסדנה
"כשהם אומרים לך שאתה לא יכול, הם מראים לך את הגבולות שלהם, לא שלך" ~ קווין קינו

עושים ‏ZOOM‏ על החיים עם קורס ניהול עצמי

ניהול עצמי הוא היכולת שלנו לקחת אחריות על מעשינו, רגשותינו ועל ההתנהגות שלנו. זוהי מיומנות קריטית להצלחה בחיים האישיים והמקצועיים כאחד. ניהול עצמי כולל מגוון מיומנויות, כולל מודעות עצמית, ויסות עצמי, מוטיבציה עצמית והצבת מטרות.

אחד המרכיבים המרכזיים של ניהול עצמי הוא מודעות עצמית. זה כרוך בהבנת החזקות והחולשות שלנו וגם כיצד ההתנהגויות שלנו משפיעות על אחרים. 

ניהול עצמי - המפתח להתפתחות אישית
סדנת ניהול עצמי מבית לירון פורת. אישה צועדת על רקע של קיר צבעוני

ניהול עצמי - התהליך שנעבור בסדנה

מה נעבור בתהליך?

שבוע 1 – מודעות עצמית, ויסות עצמי, הנעה עצמית

שבוע 2 – הגדרת יעדים, ניהול זמן, תקשורת אפקטיבית

שבוע 3 – ניהול עצמי בעבודה, מיתוג עצמי, מיקוד

מה אומרים על הסדנה?

החומרים היו ברמה מאד גבוהה, לירון נתנה לנו כמה תרגילים ומשימות שממש הפילו לנו אסימונים. המפגש היה מצוין, מהנה ומועיל. כיף!

אביבית מאיר

היה מעולה! מעשיר, מהנה, מעניין לירון מדהימה חכמה וחדה.

דנה פוגל

את נהדרת! חכמה, מרתקת, מלאת ידע, אמפתית, מעשירה, מדויקת! תודה!!!

לאה רמתי
Play Video about לירון פורת - אימון מנהלים - תמונת סרטון ראשי

לקבלת הסילבוס המלא לקורס ניהול עצמי

"השקעה בעצמך היא ההשקעה הטובה ביותר שתשקיע אי פעם. זה לא רק ישפר את חייך, אלא גם ישפר את חייהם של כל הסובבים אותך. " ~ רובין שארמה

8 טכניקות מומלצות טובות לניהול עצמי

  • מודעות עצמית: באמצעות מתודולוגיית ZoomOut -Zoom In, תלמדו להיות מומחים בעצמכם, או במילים שלנו: To Master Yourself. מדובר בבניית מודעות עצמית ברמה הגבוהה ביותר. זהו אחד הכלים החשובים ביותר לניהול עצמי חזק ומיטיב.

  • פיתוח שליטה עצמית פנימית: על פי מחקרים ככל שאנחנו מתבגרים, אנחנו הופכים עמידים יותר ובעלי שליטה עצמית חזקה יותר. אבל לא רק גיל עושה את זה – יש טכניקות ברורות בהן ניתן להשתמש כדי להסיט הצידה את האימפולסיביות ולהפוך קרי רוח כשהעולם מחוצה לנו משתגע.

  • תעדוף משימות: העולם שלנו מתאפיין בזמינות אינסופית, בוואטסאפ, במייל ובכל מקום. ועומס כידוע הוא אחד ממקורות הסטרס החזקים ביותר. איך מתעדפים משימות מתוך הMastering Yourself ולא מתוך תגובתיות לסביבה? מתי לענות ולמי? איך לנהל את הזמן והאנרגיה שלנו ואיזו אנרגיה מתאימה לאלו משימות?

  • פיתוח חוסן: על פי מחקרים ישנם שלושה מאפיינים אישיותיים קריטיים לפיתוח חוסן. את שלושתם ניתן לפתח ולהעמיק. האם יש לך אותם?

Play Video about לירון פורת - ניהול עצמי

ניהול עצמי - טכניקות (המשך)

  • פיתוח מיומנויות לפתרון בעיות ומשא ומתן: באמצעות כישורי פתרון בעיות חזקים תוכלו לזהות ולהתגבר על מכשולים, לקבל החלטות אפקטיביות ולהשפיע בחיוך על אילו שסביבנו
  • טיפוח עצמי: לא רק חיצוני 🙂 אלא גם מבחינה נפשית ופיסית כדי להשאר בריאים, מלאי אנרגיה וממוקדים ביעדים שלכם. חופשה רבעונית כבר ניסיתם?
  • למידה אינסופית: חוויות חדשות, מיומנויות חדשנות ולהישאר מעודכנים יעזרו לכם להניע חדשנות מעשית בחייכם ובארגון בו אתם עובדים
  • דוגמא אישית: תרגול ניהול אישי יהווה מודל לחיקוי עבור אלו שסביבכם ויעורר בהם השראה. זו הדרך בה ניהול עצמי הופך למנהיגות עצמית ומנהיגות עצמית הופכת למנהיגות.

לקבלת הסילבוס המלא לסדנת ניהול עצמי

לקבלת כלים מפורטים יותר ניתן להזמין הרצאה, סדנה או קורס בנושא

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות