פיתוח מנהיגות

מאמצים רבים מושקעים בניסיון לפתח מנהיגות בקרב העובדים. תהליך זיהוי הפוטנציאל ו"ליטוש היהלום" כרוך בהשקעה כספית גדולה.

אני רוצה להזמין אתכם לקבל כלים מעשיים לפיתוח מנהיגות בשיטה מעט אחרת. לא עוד חשיבה על הארגון ועל החברה כאלמנט היחידי שחשוב, אלא פיתוח עובדים שמגשימים את עצמם במסגרת העבודה.

השאירו פרטים ובואו לפתח את עצמכם ולזהות את המנהיג שבכם!

פיתוח מנהיגות בפרספקטיבה אחרת

Mastering Yourself – לפני שנוכל להנהיג אחרים, אנחנו צריכים לקחת פיקוד על עצמנו. נלמד איך לזהות את מנגנון ההנעה האישי שלנו ונבנה מפת דרכים להגשמת המטרות שלנו בצורה שתהיה סינרגטית עם מה שמניע אותנו.

איך מנצלים זמן – ניהול זמנים נכון הוא אחד הרכיבים המרכזיים בכל תורת פיתוח מנהיגות, אבל איך מיישמים את זה בצורה אפקטיבית ולא אובססיבית זה כבר סיפור אחר.

להוביל את המובילים – אחד החסרונות של מנהלים רבים היא התפיסה כי כל שאר העובדים הם "עדר" שיש להוביל, אבל כשמשנים את הדיסקט ורואים באחרים כמנהיגים בפני עצמם מגלים תוצאות מופלאות.

פיתוח חווייתי – שילוב ייחודי של הרצאות פרונטליות ואינטראקציות אינטראקטיביות שמבטיח את יישום הכלים והבנתם בצורה מהירה.

אני ואתה – כינון יחסים דיאלוגים בין אנשים יוצר חיבור עמוק יותר ביניהם. נראה כיצד הסתכלות על האחר כשווה תסייע לשני הצדדים לצמוח ולהגיע להישגים איכותיים יותר.

מיתוג עצמי – מנהיג אמיתי הוא אחד אשר רק אומרים את שמו וכל החדר נמתח בהשתאות. בסדנה נבסס את ההבנה של עצמנו כמותג ונראה איך אפשר "לשלוט בחדר" בלי שנהיה בכלל באותו החדר.

פיתוח מנהיגות שמאפשר צמיחה אמיתית

גם בעולם השכירים וגם בעולם העצמאיים השאיפה למציאת מנהיגים אמיתיים היא עצומה. כאחת שעברה בעצמה אין-ספור סדנאות פיתוח מנהיגות וקורסים שונים ומשונים שלאחריהם הייתי אמורה לצאת מנהיגה לא פחות מז'אן דארק, הבנתי על בשרי שהדרך היחידה לפתח מנהיגות היא לאפשר לאנשים לצמוח בעצמם.

כשהעובדים והמנהלים מרגישים כי ההגשמה האישית שלהם מתיישבת בקנה אחד עם ההישגים, הם כבר נמצאים במצב מוכן יותר להיהפך למנהיגים. העניין הזה מתועד להפליא במחקרים אקדמאיים. המתודולוגיה שפיתחתי מאפשרת גם לארגון וגם לעובדים לצמוח ולהגיע למקום שבו הם אמורים להיות.

לירון פורת מובילה תכניות פיתוח מנהלים בחברות וארגונים
לירון פורת, מובילה הרצאות למנהלים בחברות וארגונים

השיטה לפיתוח מנהיגות אפקטיבית

במהלך המפגשים, האימונים וסדנאות המנהיגות שאני מעבירה נעמיק ונבין את שיטת Zoom Out – Zoom In, זוהי שיטה שמעודדת אותנו להביט פנימה אל תוך עצמנו לפני שנביט על העסק או הארגון. הבסיס הרעיוני של המתודולוגיה גורס כי זיקוק עצמי ופיצוח הרכיבים שמניעים אותנו יאפשר לנו להצליח גם בגזרה העסקית.

לאחר שנזהה את החסמים והחוזקות שלנו, נמשיך ונבין גם את מערכת ההפעלה שלנו. נראה בדיוק מה מניע אותנו ומה מכבה אותנו לפני שנוכל להמשיך ולחבר את כל הנקודות האלו ליצירת מפת דרכים שלפיה נצעד בהמשך הדרך. זהו מסע עמוק ואישי שמאפשר חיבור אמיתי ויצירת קשרים אותנטיים שמסייעים המון גם הרבה אחרי שהקורס מסתיים.

השאירו פרטים ובואו לפתח את עצמכם ולזהות את המנהיג שבכם!​
×
×

עגלת קניות