לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

פיתוח מנהיגות

מאמצים רבים מושקעים בפיתוח מנהיגות בקרב העובדים. יש אינספור סדנאות פיתוח מנהיגות והובלה שעוסקות בתהליך זיהוי הפוטנציאל ו"ליטוש היהלום".

אני רוצה להזמין אתכם לקבל כלים מעשיים לפיתוח מנהיגות בשיטה מעט אחרת. לא עוד חשיבה על הארגון ועל החברה כאלמנט היחידי שחשוב, אלא פיתוח עובדים שמגשימים את עצמם במסגרת העבודה.

לקבלת סילבוס המסלול המלא

פיתוח מנהיגות בפרספקטיבה אחרת

Mastering Yourself – לפני שנוכל להנהיג אחרים, אנחנו צריכים לקחת פיקוד על עצמנו. נלמד איך לזהות את מנגנון ההנעה האישי שלנו ונבנה מפת דרכים להגשמת המטרות שלנו בצורה שתהיה סינרגטית עם מה שמניע אותנו.

איך מנצלים זמן – ניהול זמנים נכון הוא אחד הרכיבים המרכזיים בכל תורת פיתוח מנהיגות, אבל איך מיישמים את זה בצורה אפקטיבית ולא אובססיבית זה כבר סיפור אחר.

להוביל את המובילים – אחד החסרונות של מנהלים רבים היא התפיסה כי כל שאר העובדים הם "עדר" שיש להוביל, אבל כשמשנים את הדיסקט ורואים באחרים כמנהיגים בפני עצמם מגלים תוצאות מופלאות.

פיתוח חווייתי – שילוב ייחודי של הרצאות פרונטליות ואינטראקציות אינטראקטיביות שמבטיח את יישום הכלים והבנתם בצורה מהירה.

אני ואתה – כינון יחסים דיאלוגים בין אנשים יוצר חיבור עמוק יותר ביניהם. נראה כיצד הסתכלות על האחר כשווה תסייע לשני הצדדים לצמוח ולהגיע להישגים איכותיים יותר.

מיתוג עצמי – מנהיג אמיתי הוא אחד אשר רק אומרים את שמו וכל החדר נמתח בהשתאות. בסדנה נבסס את ההבנה של עצמנו כמותג ונראה איך אפשר "לשלוט בחדר" בלי שנהיה בכלל באותו החדר.

מה המנהלים אומרים על הקורס?

המתודולוגיה שלמדנו בתכנית אפשרה לנו באמת להתמקד בדברים החשובים בעבודה ובחיים הפרטיים ולהפוך למאושרים יותר ופרודוקטיביים יותר

אושרי וויס

התכנית מעניקה למנהלים חשיבה על תחומים שלא מקבלים תשומת לב בניהול השוטף ביום יום ויכולים להקפיץ את הארגון קדימה ולשפר משמעותית את יכולת הניהול שלנו כמנהלים בארגון

בועז בר-שי
קורס פיתוח מנהיגות מבית לירון פורת - לומדים להוביל קדימה

לקבלת הסילבוס המלא של המסלול לפיתוח מנהיגות

פיתוח מנהיגות שמאפשר לעוף קדימה

גם בעולם השכירים וגם בעולם העצמאיים השאיפה למציאת מנהיגים אמיתיים היא עצומה. כאחת שעברה בעצמה אין-ספור סדנאות פיתוח מנהיגות ומגוון קורסים קורסים שלאחריהם הייתי אמורה לצאת מנהיגה לא פחות מז'אן דארק, הבנתי על בשרי שהדרך היחידה לפתח מנהיגות היא לאפשר לאנשים לצמוח בעצמם.

כשהעובדים והמנהלים מרגישים כי ההגשמה האישית שלהם מתיישבת בקנה אחד עם ההישגים, הם כבר נמצאים במצב מוכן יותר להיהפך למנהיגים. העניין הזה מתועד להפליא במחקרים אקדמאיים.

מתודולוגיית ZOOM IN – ZOOM OUT מאפשרת גם לארגון וגם לעובדים לצמוח ולהגיע למקום שבו הם אמורים להיות.

קורס פיתוח מנהיגות מבית לירון פורת - לומדים להוביל קדימה

פיתוח מנהיגות אפקטיבית

במהלך המפגשים, האימונים וסדנאות המנהיגות נעמיק ונבין את שיטת Zoom Out – Zoom In, זוהי שיטה שמעודדת אותנו להביט פנימה אל תוך עצמנו לפני שנביט על העסק או הארגון. הבסיס הרעיוני של המתודולוגיה גורס כי זיקוק עצמי ופיצוח הרכיבים שמניעים אותנו יאפשר לנו להצליח גם בגזרה הארגונית והעסקית.

לאחר שנזהה את החסמים והחוזקות שלנו, נמשיך ונבין גם את מערכת ההפעלה שלנו. נראה בדיוק מה מניע אותנו ומה מכבה אותנו לפני שנוכל להמשיך ולחבר את כל הנקודות האלו ליצירת מפת דרכים שלפיה נצעד בהמשך הדרך. זהו מסע עמוק ואישי שמאפשר חיבור אמיתי ויצירת קשרים אותנטיים שמסייעים המון גם הרבה אחרי שהקורס מסתיים.

לקבלת סילבוס הקורס לפיתוח מנהיגות

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות