לירון פורת - הרצאות למנהלים, לעובדים ולחברות בתמונת פרופיל

ניהול זמן אפקטיבי


ניהול זמן אפקטיבי מסייע להתמודד עם תופעת הדחיינות. חלק מהגישות מציעות לנהל יומן מסודר וחלקן מדברות על ללמוד לנהל את עצמנו.

במקום לנסות ולהבין כיצד לנהל את עצמנו בצורה אחרת, אני רוצה להציע שנביט פנימה ונבחן את הערכים שלנו. במקום לחפש עזרים וקביים, בואו ונעמיק בעצמנו כדי להבין מה באמת מניע אותנו ואז נאפשר לעצמנו לממש היעדים של עצמנו.

לקבלת סילבוס הסדנה

ניהול זמן אפקטיבי - הדגשים

מטרה לפני משימה – הצבת מטרות ויעדים יובילו אותנו לבצע משימות בצורה שמובילה לתוצאות, לעומת ביצוע משימות וסימון וי כדי לצאת ידי חובה.

שכח את הזמן – הזמן לא עוצר ולא יעצור בשביל אף אחד, אנחנו יכולים רק להבין איך לנהל את עצמנו בצורה יעילה ומדויקת יותר.

אני והחברה – כל ארגון מורכב מעובדים, מאנשים שהם הלב הפועם של הארגון. בסדנאות ניהול זמן אפקטיבי של לירון פורת נראה איך ההתייחסות לפרט תרתום אותו בצורה חיובית למטרות הארגון וליצירת סינרגיה בין השאיפות של הכלל והפרט.

מודעות לחיוכים – גם ביום הגרוע ביותר שלנו, עדיין יש לפחות חמישה דברים שיגרמו לנו לחייך. ממחקרים עולה כי כתיבה יומית של דברים אלו תשפר את תודעת האושר ותוביל גם להישגים אחרים.

1440 – הזמן של כולנו שווה 1440 דקות ביממה, איך שאנחנו מנצלים ותופסים את הזמן יקבע את ההצלחה שלנו. בהרצאה ייחודית זו נבחן מחקר מקיף שבחן למעלה מ-200 מיליונרים ואנשים מצליחים כדי לגלות כיצד לנהל את הזמן בצורה נכונה.

מולטיטסקינג מול תזמון – האם לעבוד על ארבעה פרויקטים במקביל טוב יותר מאשר לסיים כל פרויקט בפני עצמו? נבחן את היתרונות ואת המחלות הרעות של המולטיטסקינג ונבין כיצד לתעל את עצמנו לעבודה איכותית יותר.

מה המנהלים אומרים על התכנית?

המתודולוגיה שלמדנו בתכנית אפשרה לנו באמת להתמקד בדברים החשובים בעבודה ובחיים הפרטיים ולהפוך למאושרים יותר ופרודוקטיביים יותר

אושרי וויס

התכנית מעניקה למנהלים חשיבה על תחומים שלא מקבלים תשומת לב בניהול השוטף ביום יום ויכולים להקפיץ את הארגון קדימה ולשפר משמעותית את יכולת הניהול שלנו כמנהלים בארגון

בועז בר-שי
Play Video about טיפים עבור ניהול זמן אפקטיבי - לירון פורת

לקבלת הסילבוס לסדנת ניהול זמן אפקטיבי

ניהול זמן אפקטיבי - לאו דווקא שליטה בזמן

אחרי ששמעתי את המשפט הזה בכל הרצאה על ניהול זמן אפקטיבי, אני קצת חוששת להשתמש בו בעצמי, אבל בכל זאת מדובר על משפט שיש המון ללמוד ממנו – "לו היו לי שש שעות לגדוע עץ, הייתי משקיע ארבע מהן בהשחזת הגרזן".

אני בטוחה שלינקולן לא חשב על עולם העסקים כשאמר את המשפט הזה, אך המחשבה כי כדי לנהל את הזמן בצורה אפקטיבית עלינו להבין את המטרה משתמעת מדבריו.
הגישה שאני רוצה להציע לוקחת את הפרדיגמה הזו והופכת אותה לסובייקטיבית. רק אדם שיודע מה הוא רוצה להשיג בחיים והתווה לעצמו מפת דרכים לשם כך, יוכל להבין כיצד לנהל את הזמן בצורה אפקטיבית שתביא אותו לתוצאות.

מבסיס ההבנה הזו פיתחתי את מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In שמציעה דרכים מוכחות לשיפור עצמי וארגוני, תוך כדי פיתוח כלים למנהיגות ולניהול עצמי.

ניהול זמן אפקטיבי - להיות יעיל
סדנת ניהול זמן אפקטיבי - איך לעצור את הזמן

השיטה של לירון פורת לניהול זמן אפקטיבי

יש לי מקום של כבוד והערכה לכל התאוריות והשיטות ששמעתי במהלך הקריירה. שיטת אייזנהאואר, עקרון פראטו, עקרון הדומינו ואחרים הובילו אותי לאורך שנים וסייעו לי רבות להבין מה הבעיה המשותפת להם – כולם מציעים להכיל שיטות חיצוניות כדי לשפר את עצמנו, אף אחת מהדרכים המוצעות לא עוצרת לשאול מה אני רוצה להשיג בחיים , מנה מניע אותנו ומה המיתוג העצמי של כל אחד מאיתנו?

מתודולוגיית Zoom Out – Zoom In והשיטה הנגזרת ממנה מצליחות להביא יזמים, עובדים וארגונים למימוש עצמי. בעזרת הבנה של המנגנון העצמי שמפעיל אותנו וזיהוי החסמים העצמיים שלנו, אנחנו מצליחים להבין מה מניע אותנו ומה עושה לנו טוב. התגלית העצמית שמתאפשרת בתהליך מניעה תהליכי צמיחה אישיים וארגוניים כאחד.

ניהול זמן אפקטיבי - להיות יעיל

לקבלת הסילבוס לסדנת ניהול זמן אפקטיבי

© All rights reserved

נעשה באהבה ❤ על ידי מורליד קורסים בבנית אתרים - קידום אתרים

×
×

עגלת קניות